Picasso Pablo, litografie, Madame Trois
30.000 Kč

Toto je nádherná perla Picassovy tvorby! Drobná litografie 9 x 16 cm s výrazným vdatováním a signaturou. O Picassovi je známo, že čím větší je podpis na díle, tím více si daného tématu cenil. Tento ležící akt je absolutně Picassovsky dokonalý! Tisk Harry N. Abrams, Amsterdam, 1964. Dílo je po zásluze naprosto skvostně rámováno - rozměr včetně rámu 60 x 68 cm.

Suchánek Vladimír, Snění, litografie
9.000 Kč

Něžná, tajemná, krásná...taková je dívka na grafickém listu Mistra litografie Vladimíra Suchánka. Dílo je číslováno 18/100 , podepsáno autorem a luxusně zarámováno. Rozměr tiskové plochy 25,5 x 29cm, celková velikost obrazu 48 x 49cm.

Born Adolf, barevný lept, Čertík
8.500 Kč

Adolf Born, naprosto ojedinělá osobnost, vynikající ilustrátor a grafik, jehož díla jsou dnes známa po celém světě. Našel si svůj nezaměnitelný styl, plný humoru, jímž uchvátil celé generace. Jeho obrazy nikde nehledejte - sám řekl, že právě v grafice nalezl nejlepší způsob vyjádření svých představ. 

Tento krásný barevný lept má rozměr 10 x 14 cm a je signován autorem tužkou. Velmi vkusně opatřen paspartou a rámem... V dnešní době se jedná o výjimečnou nabídku!!!

Vasarely Victor, sérigrafie, Vega
37.000 Kč

Tuto fascinující sérigrafii (sítotisk) Victora Vasarelyho o rozměru 60 x 50 cm vydalo Studio Brückmann Kunst v Mnichově roku 1974. Tento mimořádně vzácný výtisk je jedním z pouhých 20 exemlářů, které byly součástí "FV" (Fond Vasarely). Dílo je signováno autorem vlastní rukou, rámováno.