Vasarely Victor, hlubotisk, Pank Arny
16.000 Kč

Tento nádherný hlubotisk vytiskl v roce 1973 Les Edition du Griffon ve Švýcarsku podle Vasarelyho velkoformátové  serigrafie (140x 140 cm) z roku 1968. Vasarely -  zakladatel op-artu (optical art, tedy optické umění) se narodil v Maďarsku, žil a tvořil v Provence. Zemřel roku 1997 v Paříži. Tento skvostný barevný hlubotisk má rozměr 41 x 41 cm, není signován. Dílo je rámováno.

Miró Joan, litografie, Circus
20.000 Kč

Působivá, propracovaná a mimořádně dynamická je litografie "Circus" Joana Miróa. Právem patří mezi jeho nejvýznamnější grafická díla. Vytiskl ji roku 1956 Mourlot Freres v Paříži a má rozměr 23 x 38 cm.

Zoubek Olbram, reliéfní otisk, Támar
6.000 Kč

Nedávno zesnulý Olbram Zoubek byl jedním z nejpřednějších českých sochařů. Ve svých "hubených" sochách našel vlastní, osobitý styl a jeho sochy či reliéfy jsou dnes vysoce ceněné.

Za pomoci reiléfů pak vytváří velkou zvláštnost - plastické reliéfní otisky na ručním papíře, kdy vždy část plastického otisku je zlacena bronzovým prachem. "Támar" má rozměr 21 x 15 cm, je signována tužkou a značena A.T - autorský tisk. Dílo je luxusně rámováno.

Born Adolf, sérigrafie, Psí čich
9.500 Kč

Adolf Born, naprosto ojedinělá osobnost, vynikající ilustrátor a grafik, jehož díla jsou dnes známa po celém světě. Našel si svůj nezaměnitelný styl, plný humoru, jímž uchvátil celé generace. Jeho obrazy nikde nehledejte - sám řekl, že právě v grafice nalezl nejlepší způsob vyjádření svých představ. 

Tato grafika má rozměr 20 x 30 cm a je signována tužkou. Je také krásně rámována.

Picasso Pablo, litografie, Gongora
19.000 Kč

Pabla Picassa není třeba představovat - mistr nad mistry v kresbě i fantazii. Tato litografie - portrét ženy, má rozměr 27 x 38 cm a je z roku 1971. Název "Gongora" je odvozen od slavného básníka Luis de Góngora y Argote (1561 - 1627) a Picasso kolekcí 10 ženských portrétů tak vyjádřil úctu svému oblíbenému básníkovi. Toto je jeden z deseti portrétů. Je také luxusně rámován.