Picasso Pablo, litografie, Madame Trois
30.000 Kč

Toto je nádherná perla Picassovy tvorby! Drobná litografie 9 x 16 cm s výrazným vdatováním a signaturou. O Picassovi je známo, že čím větší je podpis na díle, tím více si daného tématu cenil. Tento ležící akt je absolutně Picassovsky dokonalý! Tisk Harry N. Abrams, Amsterdam, 1964. Dílo je po zásluze naprosto skvostně rámováno - rozměr včetně rámu 60 x 68 cm.

Chagall Marc, zinkografie, Bílý anděl
12.000 Kč

Tuto překrásnou zinkografii vytisknul Kunsthaus Mnichov v roce 1978 u příležitosti rozsáhlé Chagallovy výstavy akvarelů a kvašů. Rozměr je 19 x 15 cm a je signována v tisku. Chagall nás vždy udivuje svými, až chaoticky poletujícími postavami, zvířaty a předměty - ale podívejte se na letní oblohu s nádhernými a rychle se měnícími mraky! To je přece ono - vše se mění, natahuje, přetváří... Dílo je krásně rámováno. Zinkografie je obdobou litografie, pouze kamennou desku nahrazuje deska zinková.

Picasso Pablo, litografie, Jacqueline
28.000 Kč

Nádherný portrét Jacqueliny Roque s vlastnoručním Picassovým věnováním a podpisem !!! (obé v kameni), vytiskl v roce 1965 Harry N. Abrams. Jacquelina byla Picassovou múzou a Picasso namaloval přes 400 obrazů s jejím portrétem! Litografie má rozměr 30 x 26 cm. Dílo je skvostně rámováno. Podívejte se na toto video: https://www.youtube.com/watch?v=8VyHzKkpazI&feature=youtu.be

Vasarely Victor, hlubotisk, Tupa
16.000 Kč

Tento nádherný hlubotisk Cheyt vytiskl v roce 1973 Les Edition du Griffon ve Švýcarsku podle Vasarelyho velkoformátové  serigrafie (140x 140 cm) z roku 1968. Vasarely -  zakladatel op-artu (optical art, tedy optické umění) se narodil v Maďarsku, žil a tvořil v Provence. Zemřel roku 1997 v Paříži. Tento skvostný barevný hlubotisk má rozměr 41 x 41 cm, není signován.

Born Adolf, barevný lept, Tenista
9.500 Kč

Adolf Born, naprosto ojedinělá osobnost, vynikající ilustrátor a grafik, jehož díla jsou dnes známa po celém světě. Našel si svůj nezaměnitelný styl, plný humoru, jímž uchvátil celé generace. Jeho obrazy nikde nehledejte - sám řekl, že právě v grafice nalezl nejlepší způsob vyjádření svých představ. 

Tento krásný barevný lept má rozměr 10 x 14 cm a je signován autorem tužkou. V dnešní době se jedná o výjimečnou nabídku a neopakovatelnou nabídku!!!