Picasso Pablo, litografie, Madame Trois
30.000 Kč

Toto je nádherná perla Picassovy tvorby! Drobná litografie 9 x 16 cm s výrazným vdatováním a signaturou. O Picassovi je známo, že čím větší je podpis na díle, tím více si daného tématu cenil. Tento ležící akt je absolutně Picassovsky dokonalý! Tisk Harry N. Abrams, Amsterdam, 1964. Dílo je po zásluze naprosto skvostně rámováno - rozměr včetně rámu 60 x 68 cm.

Chagall Marc, zinkografie, Bílý anděl
12.000 Kč

Tuto překrásnou zinkografii vytisknul Kunsthaus Mnichov v roce 1978 u příležitosti rozsáhlé Chagallovy výstavy akvarelů a kvašů. Rozměr je 19 x 15 cm a je signována v tisku. Chagall nás vždy udivuje svými, až chaoticky poletujícími postavami, zvířaty a předměty - ale podívejte se na letní oblohu s nádhernými a rychle se měnícími mraky! To je přece ono - vše se mění, natahuje, přetváří... Dílo je krásně rámováno. Zinkografie je obdobou litografie, pouze kamennou desku nahrazuje deska zinková.

Picasso Pablo, litografie, Jacqueline
28.000 Kč

Nádherný portrét Jacqueliny Roque s vlastnoručním Picassovým věnováním a podpisem !!! (obé v kameni), vytiskl v roce 1965 Harry N. Abrams. Jacquelina byla Picassovou múzou a Picasso namaloval přes 400 obrazů s jejím portrétem! Litografie má rozměr 30 x 26 cm. Dílo je skvostně rámováno. Podívejte se na toto video: https://www.youtube.com/watch?v=8VyHzKkpazI&feature=youtu.be

Tehos, litografie, Trabant
2.900 Kč

Krásná litografická koláž "Trabant" o rozměru 19 x 19 cm, signována a číslována (58/250) tužkou.

Tehos je umělecké jméno malíře žijícího a tvořícího v Monaku. Narodil se v roce 1966 a dnes je jedním z předních evropských umělců. Jeho výstavy byly již téměř ve všech světových metropolích.